Moc díky všem za hezký zpětný vazby, za podporu a další motivaci dělat něco, co baví mě a bude snad bavit i vás. Dnešní post je spíš vysvětlivka toho, co vás na blogu čeká, ale taky toho, co bych ráda realizovala mimo blog. Tož aha!

Kultúry

Kultúry bude taková malá rubrika. Ráda bych do ní sem tam napsala, kam se vyplatí vyrazit za kulturou.

Sdílet s vámi tipy na kulturní túry v rámci regionu, republiky, Evropy a když to půjde, tak klidně i světa. Těšit se můžete na tipy na zajímavé galerie, muzea, kulturní centra, festivaly atd. , ale i divadla či zajímavé knihovny. První příspěvek již brzy.

Kulturní noční

Kulturní noční bude offline sociálně interaktivní iniciativa, prostřednictvím které bych vám ráda představila různá kulturní zákoutí (zatím) v rámci Zlína. Má to být něco, co nám umožní se potkat a pobavit se možná nad novými společnými tématy, přístupy, nápady... kdo ví, kam nás noční šichty zavedou.

Komentované prohlídky výstav, návštevy showroomů, otevřená místa v noci, která jste možná nikdy neměli možnost navštívit.

#díkyžetoděláte

A tohle? Tohle bude o lidech. O těch, co za kulturními projekty, iniciativami či organizacemi stojí. O tom, proč a jak to dělají? Co je inspiruje? Kam sami rádi za kulturou docházejí a co pro vás v nejbližších dnech, týdnech či měsících chystají. Našinci i cizinci.

Kultura nás pojí všechny stejně.

Těšíte se?