Už je tomu skoro půl roku, kdy jsme v naší zlínské galerii G18 vydali první knížku Nenávratné stopy, která shrnuje první rok galerijního fungování.

Photo by Alfons Morales on Unsplash

V galerii G18 jsem působila jako produkční a společně s Romčou Veselou, hlavní kurátorkou a vedoucí, jsme galerii G18 v roce 2018 rozjížděli. Díky za to. Galerie G18 je skvělý prostor určený všem kulturním a uměleckým nadšencům. Pravidelně se tu pořádají skvělé výstavy, workshopy, vernisáže a další aktivity, které se zasazují o tvorbu místní komunity.

Když jsme dávali dohromady knihu, na které (včetně mě) pracovalo 6 autorů ( Helena Maňasová Hradská, Miroslav Zelinský, Petra Valentová, Vít Jakubíček a především Romana Veselá), rozhodla jsem se věnovat svoji kapitolu práci s publikem. Vytvořila jsem krátkou case study z několika aktivit doprovodného programu, které se nám za první rok podařily realizovat. Celá studie je založená konceptu projektu OFF/BY/FOR ALL, za kterým stojí mimo jiné Nina Simon, jedna z lidí z oboru práce s publikem, kteří mě neskutečně baví a inspirují.

Celou knihu Nenávratné stopy najdete kompletně FREE a ONLINE. Takže prosím, dejte se do čtení.

Odkaz: https://drive.google.com/drive/folders/1zeA8S1Vjh8F6Z7hkgEHvwsN-xuIWvBc2